Ayakkabıların Renkli Dünyasından Keyifli Alışveriş Dileriz...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

İnternette Güvenli Alışveriş

 • Güvenlik Sertifikası


  İnternet alışverişlerinde sitenin güvenilir olduğunu belirlemek için ilk adım, alışveriş yapılmak istenen sitenin EV SSL güvenlik sertifikasının olduğuna emin olunmasıdır. Sitenin https:// ile başlayan kısmında bu güvenlik bilgileri görüntülenir.
  EV SSL sertifikası, resmi belgelerle alındığı için firmanın gerçek olduğunu gösterir. 256 Bit güçlü şifreleme ile üst düzey veri güvenliği sağlar.
 • İletişim Bilgileri


  Alışveriş yapmak istediğiniz sitenin telefon ve adres bilgilerinin olmasına, müşteri hizmetleri sisteminin olmasına yani telefon ya da e-posta ile rahatça iletişim kurabileceğiniz bir yapısının olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Sosyal Medya


  Alışveriş yapacağınız sitenin sosyal medya hesaplarına göz atın ve kullanıcılar ile anlık iletişime geçiliyor mu, güncelleniyor mu, aktif olarak sosyal medya kullanılıyor mu?
 • Fiyatlandırma


  Ürün fiyatları normalden çok aşağıya satılıyorsa güvenmeyin. Bu durumda belirtilen ürünler ojinal olmayabilir, ürün adresinize gönderilmeyebilir veya farklı ürün gönderilmesi gibi olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.
 • Şirket Detayları


  Sitenin şirket bilgilerini inceleyin. İletişim bilgilerinde şirketin açık adı verilmiş mi, adresi, telefonu vb. ulaşılması gereken durumlar için gerekli iletişim bilgileri açıkça paylaşılmış mı? Kısaca "iletişim" sayfasında yer alan bigiler güven veriyor mu?
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.