Ayakkabıların Renkli Dünyasından Keyifli Alışveriş Dileriz...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

İptal, İade ve Değişim

ÜRÜN İADE İŞLEMLERİ

Bildirimi lütfen 0850 226 0 444 Müşteri Hizmetleri arayarak veya [email protected] adresine mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.
Cayma hakkınızı ürünlerin size teslim edilme tarihinden 14 takvim günü içinde kullanabilirsiniz.
Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI 'ya teslim edilen satın alınan ürünün orijinal faturasıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmezse 4077 sayılı ''Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'' gereğince iade/değişim kabul edilemez. Ayrıca, iade edilmesi gereken ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak firmamıza gönderilmesi gerekmektedir. Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Parlatıcı ayakkabı süngeri, Ayakkabı boyası, Ayakkabı temizlik ürünleri vs.)

Tüzel kişilik adına verilen siparişlerin iade ve değişim durumlarında iade fatura düzenlenmesi gerekmektedir. İade faturası tarafımıza iletilmeyen değişim ve iade talepleri mali nedenlerle gerçekleştirilemeyecektir.

Ürün iadelerinizi ürünlerin orijinal faturasının olmaması, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından başka bir kargo firması ile gönderilmesi, ürün kutusunun bantlanması, ürünün kullanılması ve zarar görmesi durumunda ürünün yeniden satışa sunulması engelleneceğinden iadeniz kabul EDİLMEYECEKTİR. Kabul edilmeyen ürünlerin kargo masrafları KDV dahil GÖNDERİCİYE aittir.


ÜRÜN DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Değişim işlemleri için lütfen 0 850 226 0 444 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak stok kontrolü yaptırınız.

Ürün değişimlerinizi ürünün size teslim tarihinden 14 takvim günü içinde, ürünlerin orijinal faturası, orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak anlaşmalı olduğumu kargo aracılığı ile firmamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan kargolarınız neticesinde müşterilerimiz aranarak bilgi verilmekte olup, talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok mevcudiyetine göre 1-2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Ürün değişimi işlemi aynı ürünün farklı renk veya numarası ile sağlanabilmektedir. Farklı bir ürün ile değişim işlemi yapılamamaktadır. Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. (Parlatıcı ayakkabı süngeri, Ayakkabı boyası, Ayakkabı temizlik ürünleri vs.)

Her türlü iade/değişim işlemlerinizde geri gönderimlerinizin yanlış adrese ve/veya farklı kargo firması ile gönderimini engellemek adına, ürününüz ile birlikte gönderilen faturanın sağ üst köşesinde yer alan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile OTTO SOLMAZ AYAKKABI Troya Caddesi Barbaros Mahallesi No:40-42 Çanakkale adına ücretsiz gönderebilirsiniz.

ÜRÜN İPTAL İŞLEMLERİ

İptal bildirimi için 0850 226 0 444 Müşteri Hizmetlerini arayarak veya [email protected] adresine mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edilene kadar iptal bildiriminde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen ürünlerin iptal bildirimleri onaylanmamaktadır. 
Siparişiniz kargoya teslim edildiyse iade prosedürünü uygulamanız gerekmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.