sadsad x
asdasd
Sıkça Sorulan Sorular
 • Siparişim ne zaman kargoya teslim edilecek?

  - Saat 12:00'a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günü saat 12:00'den sonra vereceğiniz siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.

 • Kargomun takibini nasıl yapabilirim?

  - Ürününüz kargoya teslim edildiğinde “Kargo Takip Numarası” e-posta adresinize gönderilecektir. Kargonuzun takibini tarafınıza gönderilen kod ile MNG Kargo web sitesinden yapabilirisiniz.

 • Kargom ne zaman ulaşır?

  - Türkiye geneline 1-3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir.

 • Kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

  - Yapacağınız 100 ₺ ve üzeri alışverişlerde tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile belirtmiş olduğunuz adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir. 100 ₺ altı siparişlerde sepette +15 ₺ kargo ücreti eklenecektir. Eğer ürünü kapıda ödeme olarak sipariş ettiyseniz +19 ₺ kapıda ödeme ücreti sepetinize eklenecektir.

 • Faturama nasıl ulaşabilirim?

  - e-Fatura mükellefi olan müşterilerimize e-Fatura olarak GİB üzerinden teslim edilecek. e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerimize e-Arşiv faturası olarak, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

 • İade/Değişim sürem kaç gündür?

  - Ürün iade (Cayma hakkınızı) ürünlerin size tesliminden itibaren 14 takvim günü içinde kullanabilirsiniz.Ürün değişimlerinizi ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 takvim günü içinde yapabilirsiniz. Değişim veya iade yapacağınız ürün kullanılmamış olmalı ve size gönderilen şekilde tüm aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok mevcudiyetine göre 1-2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. (Değişim yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerini arayarak stok durumu sorunuz.)

 • İade ve değişim ürününü nasıl göndermeliyim?

  - Ürününüzü ve tüm aksesuarlarını, ürünün orijinal kutusunun içerisine koyarak tarafınıza gönderilen ayakkabonline.com kutusu ile paketleyerek MNG kargoya teslim etmelisiniz. Ürünün orijinal kutusunun poşete konulmadan bantlanması veya herhangi bir şekilde hasar görmesi durumunda iade/ değişim ürününüz reddedilecektir.

 • İade/Değişim ürünümü hangi adrese göndereceğim?

  - Ürününüzü Ayakkabionline.com OTTO SOLMAZ LOJİSTİK DEPO - Barbaros Mahallesi Troya Caddesi No: 40-42 Merkez/ÇANAKKALE adresimize göndermelisiniz.

 • İade ve değişim işlemi için kargo ücreti kime aittir?

  - Ürününüzün ilk değişimi için kargo ücretleri firmamızca, ikinci defa değişim işleminiz için kargo ücretleri tarafınıza (müşteriye) aittir. Firmamıza ikinci defa değişim gönderileri müşteri tarafından ödenmedikçe ürünler kabul edilemeyecektir.( "Ücretsiz Kargo" Kampanyasından yararlanırak yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde, parçalı olarak yapılan iade durumlarında toplam ödenen tutar 75 TL altında ise yapılacak iade tutarından kargo ücreti düşülecektir.)

 • Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

  - Teslimat adresi değişikliğiniz için siparis@ayakkabionline.com mail adresimize mail gönderebilir veya 0850 226 0 444 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirisiniz.

 • Garanti süreci nasıl işlemektedir?

  - Fatura tarihinden itibaren 6 ay içerisinde garanti sürecinden yararlanabilirisiniz. Firmamıza göndereceğiniz ürün, ilgili markanın üreticisine gönderilecektir. Şikâyetiniz ilgili markaların inceleme birimleri tarafından değerlendirilerek sonuca ulaştırılmakta ve bir rapor halinde firmamıza bildirilmektedir. Gönderilen rapor doğrultusunda; üründe kullanımdan dolayı olan bir kusur yok ise iade ya da değişim işlemi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Belirttiğiniz sorunun sebebi kullanım hatası olarak belirlendiğinde ise siparişiniz bize yolladığınız haliyle ve faturasıyla birlikte "Alıcı Ödemeli" olarak tarafınıza geri gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.