Ayakkabıların Renkli Dünyasından Keyifli Alışveriş Dileriz...
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman kargoya teslim edilecek?

·       Saat 12:00'a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günü saat 12:00'den sonra vereceğiniz siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.

Kargomun takibini nasıl yapabilirim?

·       Ürününüz kargoya teslim edildiğinde “Kargo Takip Numarası” e-posta adresinize gönderilecektir. Kargonuzun takibini tarafınıza gönderilen kod ile Sürat Kargo web sitesinden yapabilirisiniz.

Kargom ne zaman ulaşır? 

·       Türkiye geneline 1-3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir. 

Kargom hasarlı geldi, ne yapabilirim?                                                                                                                  

·       Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.

Kargo ücretini ben mi ödeyeceğim? 

·       Tüm alışverişlerde anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir. 

Faturama nasıl ulaşabilirim?

·       e-Fatura mükellefi olan müşterilerimize e-Fatura olarak GİB üzerinden teslim edilecek. e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerimize e-Arşiv faturası olarak, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

İade/Değişim sürem kaç gündür?

·       Ürün iade (Cayma hakkınızı) ürünlerin size tesliminden itibaren 14 takvim günü içinde kullanabilirsiniz. Ürün değişimlerinizi ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 takvim günü içinde yapabilirsiniz. Değişim veya iade yapacağınız ürün kullanılmamış olmalı ve size gönderilen şekilde tüm aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok mevcudiyetine göre 1-2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. (Değişim yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerini arayarak stok durumu sorunuz.)

İade ve değişim ürününü nasıl göndermeliyim?

·       Ürününüzü ve tüm aksesuarlarını, ürünün orijinal kutusunun içerisine koyarak tarafınıza gönderilen ayakkabonline.com kutusu ile paketleyerek PTT kargoya teslim etmelisiniz. Ürünün orijinal kutusunun poşete konulmadan bantlanması veya herhangi bir şekilde hasar görmesi durumunda iade/ değişim ürününüz reddedilecektir.

İade/Değişim ürünümü hangi adrese göndereceğim?

·       Ürününüzü Ayakkabionline.com OTTO SOLMAZ LOJİSTİK DEPO - Barbaros Mahallesi Troya Caddesi No: 40-42 Merkez/ÇANAKKALE adresimize göndermelisiniz.

İade ve değişim işlemi için kargo ücreti kime aittir?

·       Ürününüzün ilk değişimi için kargo ücretleri firmamızca, ikinci defa değişim işleminiz için kargo ücretleri tarafınıza (müşteriye) aittir. Firmamıza ikinci defa değişim gönderileri müşteri tarafından ödenmedikçe ürünler kabul edilemeyecektir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

·       Teslimat adresi değişikliğiniz için [email protected] mail adresimize mail gönderebilir veya 0850 226 0 444 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Garanti süreci nasıl işlemektedir?

·       Fatura tarihinden itibaren 6 ay içerisinde garanti sürecinden yararlanabilirsiniz. Firmamıza göndereceğiniz ürün, ilgili markanın üreticisine gönderilecektir. Şikâyetiniz ilgili markaların inceleme birimleri tarafından değerlendirilerek sonuca ulaştırılmakta ve bir rapor halinde firmamıza bildirilmektedir. Gönderilen rapor doğrultusunda; üründe kullanımdan dolayı olan bir kusur yok ise iade işlemi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Belirttiğiniz sorunun sebebi kullanım hatası olarak belirlendiğinde ise siparişiniz bize yolladığınız haliyle ve faturasıyla birlikte tarafınıza geri gönderilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.