mailru-domain: 2Kfv1UL5ZYcotGvZ
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Dışarıda olmak güzeldir. Birlikteyken, birbirimizle ve yaşadığımız dünyayla bağlantı kurduğumuzda daha da güzel. Mevzu aceleyle atılan birkaç adım ya da turla ilgili değil. Mevzu dışarıyı yaşamakta; her gün, pazartesiden pazara, yeşilden maviye, yağmurda güneşte, işte eğlencede; arkadaşlarla, çocuklarla, komşularla ve hayvan dostlarımızla, yolda tanıştığımız yeni insanlarla birlikte olmakta. Mevzu, bu gezegende birlikte geçirdiğimiz zamandan en iyi şekilde yararlanmak ve onu gelecek nesiller için korumakta. İzimizi azaltarak dünyada iz bırakabilmekte. Ve herkesin birlikte dışarı çıkmasını engelleyen engelleri kaldırmakta. Dışarıda olmak güzeldir. Orada görüşmek üzere! 

Keen ile hayata karışırken bırakacağız tek iz ayak izleriniz olacaktır. Dünyadaki ayak izlerimizi azaltmak için çalışan Keen çevreye duyarlı üretim aşaması ile dünyamızı korumaya devam ederken bize anın tadını çıkartmak kalır. Kendine has tasarımı ve üretim aşamasıyla kullananların vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Keen farklı modelleri ve renk geçenekleri ile ayakkabıonline.com'da sizleri bekliyor.

Keen ayakkabı ve sandaletlerin üretim aşamasında kullanılan sürdürülebilir malzemeler ile doğadaki izlerinizi azaltmanıza destek sağlar. Leather Working Group (LWG) tarafından sertifikalandırılmış tabakhanelerden çevreye duyarlı olan derileri kullanarak su ve enerji kullanımını azaltırken su kirliliğini tamamen ortadan kaldıran kapalı devre bir sistem kullanmaktadır. Ayaklarınızın konforunu her daim üst planda tutan Keen Probiyotik teknolojisi ile ağır metaller veya tehlikeli kimyasallar olmadan terdeki kokuyu doğal ve etkili bir şekilde yok eden bir teknoloji kullanmaktadır. Geri dönüştürülmüş plastik doku kullanımıyla enerji tasarrufu sağlar ve milyonlarca P.E.T. Şişenin atık akışından uzak tutulmasına yardımcı olur. 

İnovatif tasarımları ile orijinal Keen sandalet ve ayakkabılar ayakkabıonline.com aracılığı ile sizlerle buluşuyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.